<.br>
strona główna.png

Fotowoltaika Podlasie-DEK SOLAR-tel. 506905812-biuro@deksolar.pl

POMPY CIEPŁA

W celu otrzymania oferty prosimy o kontakt:

506905812

Firma DEK SOLAR jest Autoryzowanym Punktem marki Panasonic,Atlantic, Neoheat i HAIER, dzięki czemu klient może być pewny bezpiecznego zakupu i profesjonalnego montażu. Jakość produktu i usług została potwierdzona certyfikatem. Poprawna instalacja pompy ciepła gwarantuje skuteczne i bezawaryjne ogrzewanie domu.

pompyPompy ciepła Neoheat zapewniają kompletne ogrzewanie domu i całoroczne podgrzewanie wody przy bardzo korzystnych warunkach roboczych i bez emisji zanieczyszczeń. Pozyskując energię z atmosfery, pompa ciepła Neoheat przekazuje ją do wody w układzie grzewczym. Jednocześnie cały system potrzebuje zaledwie 1 kW energii elektrycznej do wyprodukowania od 3 do 5 kW. Kompaktowe pompy ciepła dedykowane są do ogrzewania domów jednorodzinnych i ogrzewania ciepłej wody użytkowej (CWU) z wysokim współczynnikiem sprawności

Pompa ciepła PANASONIC z 1kW energii elektrycznej wytwarza 4,5kW energii ciepła dla domu! Pompa typu powietrze - woda to pompa ciepła wykorzystująca energię z natury. Pompa ciepła w domowym systemie grzewczym pełni dokładnie takie same zadanie, jak kocioł węglowy, gazowy czy elektryczny, a więc służy do zasilania w ciepło instalacji centralnego ogrzewania (c.o.) oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.). Zadania pompy w systemie grzewczym zależne są od rodzaju urządzenia. W ofercie znajdują się pompy o różnych wydajnościach i wyposażeniach. Pompa powietrzna nie wymaga budowy dolnego źródła ciepła, a więc inwestycja nie wymaga posiadania odpowiednio dużej działki czy dostępu do nadających się do wykorzystania wód, co znacznie zmniejsza koszty inwestycyjne. Pompa ciepła to zestaw, w którego skład wchodzą agregat umieszczony na zewnątrz budynku i jednostka wewnętrzna, która znajduje się w jego środku. Połączone są ze sobą przewodami, które przewodzą czynnik chłodniczy. Ciepło odbierane w parowniku podnosi temperaturę czynnika chłodniczego, który poprzez zawór 4-drogowy kierowany jest do sprężarki. W procesie grzania czynnik chłodniczy o wyższej temperaturze i ciśnieniu przekazuje ciepło w skraplaczu (jed. wew.) i poprzez elektroniczny zawór rozprężny powraca do parownika (jed. zew.). Woda grzewcza odbiera ciepło ze skraplacza i w razie bardzo długo utrzymujących się niskich temperatur (poniżej -20 stopni) jest dogrzewana przez zamontowane w pompie grzałki elektryczne. Pompa obiegowa kieruje wodę grzewczą poprzez zawór 3-drogowy rozdzielający do instalacji grzewczej budynku (c.o.) lub na wężownicę podgrzewacza wody użytkowej (c.w.u.).

PANASONIC_AQUAREA_LINE-UP_02.jpg

Nowoczesne pompy ciepła pracują bardzo efektywnie, czego potwierdzeniem jest wysoki współczynnik efektywności, wyrażający stosunek ilości dostarczonego ciepła do ilości energii elektrycznej zużytej przez pompę, tzw. COP. Im współczynnik jest większy, tym uzyskanie tej samej ilości ciepła wymaga mniejszego nakładu w postaci energii elektrycznej, za którą płacimy. Pompy ciepła są rozwiązaniem w którym możemy zdecydować o wymienniku, który ma dostarczać ciepło do pomieszczeń w naszym domu. Pompy świetnie współpracują zarówno z grzejnikami, ogrzewaniem podłogowym, a także z klimakonwektorami. To od użytkownika zależy na jakiś sposób się zdecyduje. Dodatkowo, istnieje możliwość włączenia w układ grzewczy domu kilku wymienników w różnych kombinacjach (np. ogrzewanie podłogowe i grzejniki albo grzejniki i klimakonwektory), także przy ustawieniu innych temperatur na każdym z nich.

Haier pompa-ciepla-co-cwu-r32-1Pompy ciepła typu monoblok są łatwiejsze w montażu, ponieważ składają się tylko z jednej jednostki montowanej na zewnątrz i sterownika umieszczonego w dowolnym miejscu w budynku. Instalacja pomp Split wymaga stworzenia dodatkowego połączenia – układu chłodniczego. W przypadku pomp monoblok taki kompletny układ znajduje się we wnętrzu jednostki, a więc montaż wymaga tylko podłączenia centralnego ogrzewania. Oznacza to, że można je montować bez posiadania certyfikatu f-gazowego. Nowa pompa ciepła Haier działa w oparciu o ekologiczny czynnik R32, który sprawia, że urządzenie jest bardziej efektywne. Dzięki sprężarce DC Inverter i wykorzystanym materiałom wygłuszającym pompa ciepła Haier pracuje w bardzo cichym trybie. Urządzenie wyposażone jest w wiele funkcji przyczyniających się do komfortu użytkowania, jak inteligentna technologia przeciw zamarzaniu, która automatycznie ocenia różnicę temperatury w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury wody oraz czynnika w układzie, co chroni system przez zamarzaniem. Pompa ciepła Haier ma możliwość połączenia z wieloma rodzajami ogrzewania, np. klimakonwektory, ogrzewanie podłogowe, czy tradycyjne grzejniki. Wyróżnia się precyzją nastawy temperatury i błyskawicznym doprowadzeniem ciepła do domu. Urządzenie może pracować w trybie QUIET i TURBO, pozwalając na wydajne ogrzewanie dostosowane do potrzeb użytkowników. Nowe urządzenie charakteryzuje wysoki współczynnik COP i konkurencyjna cena. Pompy monoblok Haier dostępne są w trzech wydajnościach: 8 kW, 11 kW i 16 kW.

Urządzenia marki Atlantic cechują się m.in.: cichą pracą i łatwością instalacji. Posłużą przez lata jako doskonałe pompy ciepła. Pompa ciepła Atlantic posiada wiele zalet, które doceniają inwestorzy. Warto na początku wspomnieć o ich wielozadaniowości. Ich liczne funkcje powodują, że powszechnie uważa się je za urządzenia wszechstronne. Pompa ciepła odpowiada chociażby za kompleksowe dostarczanie ciepłej wody dla całego budynku, a także jego ogrzewanie we współpracy z różnymi typami ogrzewania. Rozwiązania tańsze i łatwiejsze w obsłudze – pompa ciepła Atlantic Ze względu na niewielkie rozmiary to urządzenie nie potrzebuje dużo miejsca, dzięki czemu inwestując w pompę ciepła, zaoszczędzimy nie tylko pieniądze, ale także przestrzeń. Wyróżnia się cichą pracą, wygodą w montażu, tanią eksploatacją oraz wysoką sprawnością grzewczą.

NASZE REALIZACJE

pompa 21.jpg pompa22 (2).jpg pompa5 pompa lg 51.jpg pompa lg 52.jpg PanasDubiny pompa Heiko33.jpg pompa Heiko 31.jpg pompa1 pompa Haier 61.jpg pompa Haier 62.jpg pompa1 pompa neoheat 41.jpg pompa neoheat 42.jpg pompa1 panas 1.png PanaswewnętrznaDubiny.jpg panasonic.png lg1.jpg lg2.jpg lg3.jpg panas 3.jpg Atlantic1.jpg Atlantic2.jpg pompaBransk.jpg pompaBranskwewnetrzna.jpg PompaWąż czerem.jpg Neoheat kocki.jpg Neoheat kocki1.jpg PompaTtuskiBransk.jpg pompaOhrymy.jpg Panas narewka.jpg PompaOchrymy1.jpg PanasSewek.jpg panasSewek2.jpg

dla rolnika .jpg dladomu dla firm.jpg

PROWADZIMY SPRZEDAŻ POMP CIEPŁA FIRMY NEOHEAT I HAIER

fb instagram gplus fb yt
ZAMIEŃ SŁOŃCE NA PIENIĄDZE - FOTOWOLTAIKA W PODLASKIM