strona główna.png

Firma DEK SOLAR zajmuje się sprzedażą oraz montażem systemów wentylacji mechanicznej z ozdywkiem ciepła tak zwanych rekuperatorów oraz klimatyzacji. Nasza doświadczona ekipa jest do Państwa dyspozycji.

Montujemy Wentylacje takich firm jak:

Białostocki producent central rekuperacyjnych Nikol

SMART_600_b_drzwi_lewy widok_N_SM300

Rekuperatory NIKOL wyposażone są w spiralny - przeciwprądowy wymiennik, o dużej powierzchni wymiany ciepła. Dzięki temu osiągają odzysk do 96 %, bez potrzeby stosowania nagrzewnicy wstępnej. Zastosowane wentylatory EC posiadają możliwość regulacji wydajności co 1 % i zapewniają bardzo niskie zużycie energii elektrycznej. Filtry o dużej powierzchni poprawiają czystość powietrza oraz chronią wymiennik przed zanieczyszczeniem. Trwała, kompaktowa obudowa zbudowana jest z materiału typu sandwich PCV/XPS/PCV. Zwiększona grubość ścian centrali do 34mm poprawia izolację termiczną i akustyczną obudowy. Nowoczesne sterowanie współpracuje z urządzeniami mobilnymi, czujnikami wilgotności, CO2, itp. Automatyczny by-pass powoduje, że rekuperator może pracować jak zwykła wentylacja bez odzyskiwania ciepła, co jest szczególnie korzystne w okresie letnim. Wszystkie elementy rekuperatora są przejrzyście rozmieszczone i jest do nich łatwy dostęp. Umożliwia to wykonywanie czynności konserwacyjnych, bez potrzeby wzywania serwisu. Daje to oszczędność czasu, pieniędzy oraz pewność, że urządzenie działa bez zarzutów.

Producenta Rekuperatorów Neovent i Ostberg

oko

Przeznaczona do instalacji w domach, mieszkaniach, biurach i innych miejscach, gdzie obowiązują surowe wymagania dotyczące klimatu wewnętrznego. Idealna do montażu w pomieszczeniach ogrzewanych. Model do montażu naściennego z podłączeniem górnym. Centrala jest wykonana z blachy stalowej ocynkowanej, izolowana i częściowo polakierowana na kolor biały. Posiada regeneracyjny, niehigroskopijny obrotowy wymiennik ciepła wykonany z aluminium, który znajduje się pośrodku centrali, a także wymiennik ciepła, który można w prosty sposób wymontować do czyszczenia.

oko2

Centrale Neovent KNV LUX to kompletne urządzenia dbające o mechaniczną wymianę powietrza z jednoczesnym odzyskiem ciepła, filtracją oraz ogrzewaniem powietrza nawiewanego w pomieszczeniach typu: domy jednorodzinne, budynki mieszkalne, sklepy, restauracje i inne obiekty użyteczności publicznej. Centrale wyposażone są w aluminiowy wymiennik ciepła (krzyżowo-przeciwprądowy). Centrale przystosowane są do pracy w pozycji pionowej i podwieszanej. Do podwieszenia wykorzystuje się zawiesia montowane na bocznych ścianach urządzenia. Centralę cechuje łatwy montaż i przyjazne sterowanie.

Klimatyzatory Haier

prod_01spl_04_tundra_green_zestaw

Haier Tundra Plus klimatyzator ścienny Klimatyzatory serii TUNDRA Plus to klasyczne i proste urządzenia działające w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R32. Urządzenia te posiadają minimalistyczną linię dzięki czemu łatwo je wkomponować do rożnego rodzaju pomieszczeń zarówno mieszkalnych jak i przemysłowych. Klimatyzatory TUNDRA Plus oferują szereg standardowych funkcji takich jak komfortowy sen, funkcję inteligentne powietrze odpowiedzialną za automatyczne rozprowadzenie powierza w pomieszczeniu- do góry przy chłodzeniu i na dół przy grzaniu, kolejnymi funkcjami są łatwy montaż i cicha praca- nawet 20 dB, wszystko w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo urządzenia posiadają funkcję Self Clean*, która jest odpowiedzialna za usuwanie zanieczyszczeń i bakterii gromadzących się na wymienniku jednostki wewnętrznej. *Funkcja Self Clean dostępna w urządzeniach z dopiskiem Plus. Seria urządzeń Plus dostępna jest w ofercie od roku 2019 w wybranych klimatyzatorach ściennych.

klim

Nowoczesne wzornictwo w połączeniu z zaawansowanym systemem oczyszczania powietrza. Klimatyzatory JADE Plus posiadają filtr IFD, który dba o czyste powietrze, zaawansowana siatka filtrująca zapewnia wysoką zdolność usuwania zanieczyszczeń w powietrzu. Wydajność oczyszczania powietrza jest równie wysoka jak w przypadku profesjonalnych oczyszczaczy powietrza dostępnych na rynku. Dodatkowo urządzenia posiadają funkcję Self Clean*, która jest odpowiedzialna za usuwanie zanieczyszczeń i bakterii gromadzących się na wymienniku, zarówno w jednostce wewnętrznej i zewnętrznej. W standardzie klimatyzatory JADE posiadają sterowanie Wi-Fi -pozwala to na kontrolowanie pracy klimatyzatora za pomocą smartfona lub tabletu połączonego z Internetem. Dzięki kompaktowej budowie i nowatorskiej technologii optymalizacji hałasu, urządzenie pracuje na poziomie głośności nawet do 15dB. *Od roku 2019 wszystkie urządzenia z dopiskiem Plus posiadają funkcję Self Clean

klim4 klim1.jpg klim5.jpg klim3 klim6 klim4

dla rolnika .jpg dladomu dla firm.jpg
fb instagram gplus fb yt
WENTYLACJA I KLIMATYZACJA