strona główna.png

Firma DEK SOLAR zajmuje się sprzedażą oraz montażem systemów wentylacji mechanicznej z ozdywkiem ciepła tak zwanych rekuperatorów oraz klimatyzacji. Nasza doświadczona ekipa jest do Państwa dyspozycji.

Montujemy Wentylacje takich firm jak:

Białostocki producent central rekuperacyjnych Nikol

SMART_600_b_drzwi_lewy widok_N_SM300

Rekuperatory NIKOL wyposażone są w spiralny - przeciwprądowy wymiennik, o dużej powierzchni wymiany ciepła. Dzięki temu osiągają odzysk do 96 %, bez potrzeby stosowania nagrzewnicy wstępnej. Zastosowane wentylatory EC posiadają możliwość regulacji wydajności co 1 % i zapewniają bardzo niskie zużycie energii elektrycznej. Filtry o dużej powierzchni poprawiają czystość powietrza oraz chronią wymiennik przed zanieczyszczeniem. Trwała, kompaktowa obudowa zbudowana jest z materiału typu sandwich PCV/XPS/PCV. Zwiększona grubość ścian centrali do 34mm poprawia izolację termiczną i akustyczną obudowy. Nowoczesne sterowanie współpracuje z urządzeniami mobilnymi, czujnikami wilgotności, CO2, itp. Automatyczny by-pass powoduje, że rekuperator może pracować jak zwykła wentylacja bez odzyskiwania ciepła, co jest szczególnie korzystne w okresie letnim. Wszystkie elementy rekuperatora są przejrzyście rozmieszczone i jest do nich łatwy dostęp. Umożliwia to wykonywanie czynności konserwacyjnych, bez potrzeby wzywania serwisu. Daje to oszczędność czasu, pieniędzy oraz pewność, że urządzenie działa bez zarzutów.

Producenta Rekuperatorów Neovent i Ostberg

oko

Przeznaczona do instalacji w domach, mieszkaniach, biurach i innych miejscach, gdzie obowiązują surowe wymagania dotyczące klimatu wewnętrznego. Idealna do montażu w pomieszczeniach ogrzewanych. Model do montażu naściennego z podłączeniem górnym. Centrala jest wykonana z blachy stalowej ocynkowanej, izolowana i częściowo polakierowana na kolor biały. Posiada regeneracyjny, niehigroskopijny obrotowy wymiennik ciepła wykonany z aluminium, który znajduje się pośrodku centrali, a także wymiennik ciepła, który można w prosty sposób wymontować do czyszczenia.

oko2

Centrale Neovent KNV LUX to kompletne urządzenia dbające o mechaniczną wymianę powietrza z jednoczesnym odzyskiem ciepła, filtracją oraz ogrzewaniem powietrza nawiewanego w pomieszczeniach typu: domy jednorodzinne, budynki mieszkalne, sklepy, restauracje i inne obiekty użyteczności publicznej. Centrale wyposażone są w aluminiowy wymiennik ciepła (krzyżowo-przeciwprądowy). Centrale przystosowane są do pracy w pozycji pionowej i podwieszanej. Do podwieszenia wykorzystuje się zawiesia montowane na bocznych ścianach urządzenia. Centralę cechuje łatwy montaż i przyjazne sterowanie.

Klimatyzatory Haier

prod_01spl_04_tundra_green_zestaw

Haier Tundra Plus klimatyzator ścienny Klimatyzatory serii TUNDRA Plus to klasyczne i proste urządzenia działające w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R32. Urządzenia te posiadają minimalistyczną linię dzięki czemu łatwo je wkomponować do rożnego rodzaju pomieszczeń zarówno mieszkalnych jak i przemysłowych. Klimatyzatory TUNDRA Plus oferują szereg standardowych funkcji takich jak komfortowy sen, funkcję inteligentne powietrze odpowiedzialną za automatyczne rozprowadzenie powierza w pomieszczeniu- do góry przy chłodzeniu i na dół przy grzaniu, kolejnymi funkcjami są łatwy montaż i cicha praca- nawet 20 dB, wszystko w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo urządzenia posiadają funkcję Self Clean*, która jest odpowiedzialna za usuwanie zanieczyszczeń i bakterii gromadzących się na wymienniku jednostki wewnętrznej. *Funkcja Self Clean dostępna w urządzeniach z dopiskiem Plus. Seria urządzeń Plus dostępna jest w ofercie od roku 2019 w wybranych klimatyzatorach ściennych.

klim

Nowoczesne wzornictwo w połączeniu z zaawansowanym systemem oczyszczania powietrza. Klimatyzatory JADE Plus posiadają filtr IFD, który dba o czyste powietrze, zaawansowana siatka filtrująca zapewnia wysoką zdolność usuwania zanieczyszczeń w powietrzu. Wydajność oczyszczania powietrza jest równie wysoka jak w przypadku profesjonalnych oczyszczaczy powietrza dostępnych na rynku. Dodatkowo urządzenia posiadają funkcję Self Clean*, która jest odpowiedzialna za usuwanie zanieczyszczeń i bakterii gromadzących się na wymienniku, zarówno w jednostce wewnętrznej i zewnętrznej. W standardzie klimatyzatory JADE posiadają sterowanie Wi-Fi -pozwala to na kontrolowanie pracy klimatyzatora za pomocą smartfona lub tabletu połączonego z Internetem. Dzięki kompaktowej budowie i nowatorskiej technologii optymalizacji hałasu, urządzenie pracuje na poziomie głośności nawet do 15dB. *Od roku 2019 wszystkie urządzenia z dopiskiem Plus posiadają funkcję Self Clean

NASZE REALIZACJE

klim4 klim1.jpg klim5.jpg klim3 klim6 klim4 klim4 klim4 klim5.jpg klim4 klim4 klim4 klim4 klim4 klim4 klim4 Went1.jpg went2.jpg went3.jpg went4.jpg

dla rolnika .jpg dladomu dla firm.jpg
fb instagram gplus fb yt
WENTYLACJA I KLIMATYZACJA