strona główna.png

Fotowoltaika Podlasie-DEK SOLAR-tel. 506905812-biuro@deksolar.pl

DEK SOLAR-DLA DOMU

Instalacje Fotowoltaiczne dla domu

Program dofinansowania mikroinstalacji fotowoltaicznych MÓJ PRĄD

Beneficjenci


Twoja instalacja fotowoltaiczna jest o mocy 2-10 kW i jest przeznaczona na cele mieszkaniowe; Nowy nabór wniosków dedykowany jest dla prosumentów w nowym systemie net-billing oraz dla dotychczasowych prosumentów, którzy zmienili system rozliczania z systemu opustów na nowy system net-billing.

Forma dofinansowania


Dofinansowanie w formie dotacji do 50% kosztów kwalifikowanych mikroinstalacji wchodzącej w skład przedsięwzięcia nie więcej niż 5000 zł na jedno przedsięwzięcie.

Program dofinansowania "CZYSTE POWIETRZE"


Weź dofinansowanie na ocieplenie domu i wymianę starego pieca od 3 stycznia 2023 r. nowe warunki – weź nawet do 136 200 zł


Wsparcie finansowe można otrzymać na:

1. wymianę starych pieców na paliwo stałe na ekologiczne źródła ciepła spełniające wymagania Programu,

2. instalację centralnego ogrzewania lub ciepłej wody użytkowej,

3. wentylację mechaniczną,

4. mikroinstalację fotowoltaiczną,

5. ocieplenie domów oraz wymianę okien i drzwi (koszty materiałów i robocizny).

Program dla właścicieli i współwłaścicieli domów jednorodzinnych, lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą.


Dotacje na termomodernizację domu i wymianę źródeł ciepła: do 66 000 zł dla podstawowego poziomu dofinansowania, do 99 000 zł dla podwyższonego poziomu dofinansowania lub do 135 000 zł dla najwyższego poziomu dofinansowania. Dodatkowo dofinansowanie audytu energetycznego do 100% (maksymalnie 1,2 tys. zł) pod warunkiem zrealizowania wybranego wariantu z audytu energetycznego w ramach przedsięwzięcia.

OBLICZ SWOJĄ INSTALACJĘ

Poniższy kalkulator pokazuje wartości przybliżone. Po wpisaniu miesięcznego rachunku za prąd, po prawej stronie pojawi się Moc instalacji w kWp.(Kilo Watach peak), jest to wielkość potrzebnej Państwu instalacji.

Następnie w polu poniżej "wpisz moc instalacji" wpisujemy moc instalacji wynikającej z miesięcznej sumy za prąd, kalkulator obliczy ile w przybliżeniu będzie kosztować instalacja, jest to cena brutto z montażem (na gotowo).

Do wyboru mają Państwo 3 warianty cenowe "Najtańszy"-co wcale nie oznacza, że najgorszy a wręcz bardzo dobry, "Optymalny"-doskonały stosunek ceny do jakości, oraz "Premium"-są to panele o najwyższych sprawnościach i długiej gwarancji, a po prawej stronie jest wykaz paneli i falowników, które możemy zastosować w danym przedziale cenowym. Nasze wszystkie falowniki są klasy premium

Rodzaj usługi Jedn. Wpisz rachunek za prąd Moc Instalacji w kW. Zastosowane panele i falowniki
PLN 0,023 0
Cena Instalacji Najtańszej PLN 4200,00 0 Longi, Trina, SunLink, JaSolar, Jinko, Fronius, SMA, Huawei
Cena Instalacji Optymalnej PLN 4500,00 0 Heckert, REC, Hyundai, Selfa, Fronius, SMA, Kostal, SolarEdge
Cena instalacji Premium PLN 6000,00 0 REC, LG, Fronius, SolarEdge, Kostal, SMA,

dla rolnika .jpgdla firm.jpg

Oferujemy kredyt na fotowoltaikę z oprocentowaniem do 4,99%

fb instagram gplus fb yt
ZAMIEŃ SŁOŃCE NA PIENIĄDZE - FOTOWOLTAIKA W PODLASKIM